Connect with us

Ποδόσφαιρο

Κύπελλο Ελλάδας: Δεν είχε το… νου του ο Παναιτωλικός και αποκλείστηκε!

Δεν είχε το... νου του ο Παναιτωλικός στους παίκτες που έφερε ο Τραϊανός Δέλλας από τον πάγκο και δέχθηκε την ήττα με την οποία αποκλείστηκε

Δεν είχε το… νου του ο Παναιτωλικός στους παίκτες που έφερε ο Τραϊανός Δέλλας από τον πάγκο και δέχθηκε την ήττα με την οποία αποκλείστηκε.

Διπλή ευκαιρία για τον Παναιτωλικό στο φινάλε του παιχνιδιού

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

Στο 90ο λεπτό από μία κίτρινη για Μαρινάκη, Μπαΐνοβιτς και Πέρες

Κόρνερ για τον Παναιτωλικό στο 87ο λεπτό, πέρασε ανεκμετάλλευτο

Νέα αλλαγή για τον Ο.Φ.Η. στο 84ο λεπτό με τον Γιουνγκ στη θέση του Σαλσέδο

Αλλαγές στο 75ο λεπτό με τους Μπουζούκη, Ντίας και Λομόνακο να μπαίνουν μέσα στη θέση των Μαϊντέβατς, Ρόμα και Λουίς – Για τον Ο.Φ.Η. έξω ο Μπάκιτς, μέσα ο Χατζηθεοδωρίδης

Και δεύτερο γκολ για τον Ο.Φ.Η. στο 71ο λεπτό με σκόρερ και πάλι τον Νους

Ένα φάουλ για τον Ο.Φ.Η. στο 68ο λεπτό, σκοράρει ο Χριστόπουλος αλλά δε μετράει το γκολ λόγω οφ-σάιντ

Ευκαιρία στο 63ο λεπτό για τον Παναιτωλικό με Μαυρία και Μιγκέλ αλλά ο Χριστογέωργος ήταν εκεί

Ένα κόρνερ για τους Γηπεδούχος στο 60ο λεπτό

Γκολ για τον Ο.Φ.Η. στο 59ο λεπτό με σκόρερ τον Νους που πέρασε ως αλλαγή στις αρχές της επανάληψης

Στο 57ο λεπτό ο Λιάβας πήρε τη θέση του Κουντούρη

Στο 54ο λεπτό ο Χανούντ προσπάθησε να συνεργαστεί με τον Ρόα αλλά ο Χριστογέωργος έκοψε τη μπάλα

Στο 48ο λεπτό κίτρινη κάρτα για Σιέλη και Μπάκιτς

Πρώτη προσπάθεια για τον Νους με το που μπήκε στο ματς

Στο 46ο λεπτό τριπλή αλλαγή για τον Ο.Φ.Η. με τους  Μπαΐνοβιτς, Νους, Σενγκέλια να παίρνουν τη θέση του Καραχάλιου, του Αποστολάκη και του Ριέρα.