Connect with us

Ποδόσφαιρο

SL1 – Μιχάλης Γρηγορίου: «Θα μπορούσαμε να ισοφαρίσουμε στο 40ο λεπτό» (Video)

Ο Μιχάλης Γρηγορίου εξέφρασε την άποψή του μετά το 3-0 του Παναιτωλικού επί του Πανσερραϊκού λέγοντας πως δεν αντικατοπτρίζει πλήρως την εικόνα της ομάδας του στη διάρκεια του αγώνα στο Γήπεδο του Αγρινίου.

Στη…νυχτερινή συνέντευξη Τύπου μετά το τέλος της αναμέτρησης που άρχισε στις 10 το βράδυ, ο τεχνικός των φιλοξενούμενων ανέφερε ότι η ομάδα του ήταν καλύτερη στα πρώτα 20 λεπτά και δημιούργησε τρεις καλές φάσεις συμπεριλαμβανομένου του δοκαριού.

«Θα μπορούσαμε να έχουμε φέρει το ματς ακόμα και στα ίσα μετά το 40’…», σχολίασε χαρακτηριστικά.

Αναφέρθηκε στη συνέχεια στις φάσεις που στοίχισαν τα γκολ στον Πανσερραϊκό και παραδέχθηκε ότι θα μπορούσε να έχει κάνει περισσότερα στο β’ ημίχρονο.

Δεν παρέλειψε να συγχαρεί τον Παναιτωλικό για την τόσο σημαντική νίκη που πέτυχε.