Connect with us

Ποδόσφαιρο

SL1 – Τέλος 1ου Ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Βόλος Ν.Π.Σ.

Τέλος 1ου Ημιχρόνου στο Γήπεδο της Προυσιωτίσσης, Παναιτωλικός και Βόλος Ν.Π.Σ. στο 0-0 για την 9η Αγωνιστική της SL1

Η δεύτερη κίτρινη που δέχθηκε ο Στάγιτς, έχει φέρει τα πάνω-κάτω με φιλάθλους αλλά και Δημοσιογράφους να απορούν για την απόφαση του Κωνσταντίνου Τσέτσιλα.

Άπαντες ευελπιστούν να περιοριστούν τα διαιτητικά λάθη στην επανάληψη του κρίσιμου παιχνιδιού και να μην κριθεί μέσω αυτών η αναμέτρηση.

Στο 13ο λεπτό η πρώτη τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με Μαυρία και Ρόα, όμως ο Μύγας αρχικά και Κόβατς κράτησαν το μηδέν

Στο 20ο λεπτό κίτρινη ο Στάγιτς

Αποβολή στο 26ο λεπτό για τον Στάγιτς μετά τη δεύτερη κίτρινη που αντίκρισε από τον διαιτητή Τσέτσιλα

Στο 31ο λεπτό ένα αδύναμο σουτ του Λουίς

Κίτρινη στο 32ο λεπτό ο Μεντιέτα

Ένα φάουλ για τον Παναιτωλικό στο 37ο λεπτό, εκτέλεσε ο Μπουζούκης και ο Κόβατς την έστειλε κόρνερ