Connect with us

Ποδόσφαιρο

SL1 – Τέλος 1ου Ημιχρόνου: Παναιτωλικός (0-0) Α.Ε.Κ.

Τέλος 1ου Ημιχρόνου στο Γήπεδο της Προυσιωτίσσης, Παναιτωλικός και Α.Ε.Κ. στο 0-0 με τη φιλοξενούμενη να έχει σαφώς περισσότερες ευκαιρίες

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το 1ο Ημίχρονο

Κίτρινη για τον Πιερό στο 45ο λεπτό

Σειρά του Ντίας να απειλήσει στο 44ο λεπτό για τον Παναιτωλικό

Τεράστια ευκαιρία για την Α.Ε.Κ. στο 43ο λεπτό με τον Ρότα όμως ο Παντελάκη απομακρύνει τη μπάλα

Μία σέντρα-σουτ από τον Κοϊτά στο 36ο λεπτό με τον Τσάβες να μην ανησυχεί

Ένα σουτ του Πινέδα από τα πλάγια στο 32ο λεπτό

Μία σέντρα του Ελίανσον στο 31ο λεπτό παραλίγο να γίνει αφορμή για αυτογκόλ από πλευρά Παντελάκη

aek agonistikos entasi pan aek 051024

pan aek proto imixrono 051024

Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε.Κ. στο 25ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι κόντεψαν να μπουν στον αγωνιστικό χώρο για πέναλτι, η φάση ελέγχθηκε αλλά δεν ήταν κάτι

Κίτρινη στον Περέιρα στο 23ο λεπτό

Φάουλ για την Α.Ε.Κ. στο 21ο λεπτό

Στο 19ο λεπτό η κεφαλιά του Πιερό μετά από μπαλιά που έβγαλε ο Ρότα

Στο 18ο λεπτό ήταν σειρά του Κοϊτά, όμως παρά το λάθος του Σιέλη ο Τσάβες ήταν εκεί