Connect with us

Ποδόσφαιρο

SL1 – Τέλος 1ου Ημιχρόνου: Παναιτωλικός (1-1) Αστέρας Aktor

Τέλος 1ου Ημιχρόνου στο Γήπεδο της Προυσιωτίσσης, εκεί όπου ο Παναιτωλικός αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ ισοφάρισε με τον Λομόνακο

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος στο πρώτο μισό του παιχνιδιού

Συνεχώς όρθιος ο Κλοντ Μακελελέ δίνει οδηγίες στους παίκτες του δείχνοντας να μη συμφωνεί με πολλά από όσα κάνουν

Στο 39ο λεπτό ο Ντίας δέχεται κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα που έκανε στον Μούμο

goal pan

Γκοοοοολ για τον Παναιτωλικό στο 35ο λεπτό μετά από μπαλιά του Τορεχόν ο Λομόνακο είναι αυτός που στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1

goal asteras

Στο 28ο λεπτό ο Γιαμπλόνσκι ανοίγει το σκορ για τον Αστέρα στο Αγρίνιο και «παγώνει» του φιλάθλους, η μπάλα δευτερόλεπτα πριν βρήκε στο δοκάρι

Στο 21ο λεπτό ο Γιαμπλόνσκι δέχεται την κίτρινη κάρτα του Τσέτσιλα

Στο 190 λεπτό η μεγαλύτερη ευκαιρία για τον Αστέρα, αφού η μπάλα βρήκε στο δοκάρ του Τσάβες μετά το σουτ του Χουχούμη

Στο 18ο λεπτό η κίτρινη στον Πέρες για τράβηγμα στον Κρέσπι

Ένα σουτ του Μπαρτόλο στο 15ο λεπτό πέρασε άουτ

Μόλις στο 2ο λεπτό μετά από φάουλ συγκρούστηκαν ο Άνταμ με τον Τσάβες

pan asteras sl1 pan asteras sl1

petrakis gipedo makelele agrinio gipedo prousiotissis

Παναιτωλικός (Γιάννης Πετράκης): Τσάβες – Σιέλης, Μλάντεν, Λιάβας – Μαυρίας, Μπουζούκης, Πέρες, Μπελεβώνης, Τορεχόν – Ντίας, Λομόνακο.

Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι: Στεργιάκης, Στάγιτς, Νικολάου, Κοντούρης, Αγαπάκης, Ρόα, Λαχούντ, Μάιντεβατς, Λουίς.

Αστέρας Aktor (Κλοντ Μακελελέ): Παπαδόπουλος – Καστάνιο, Τριανταφυλλόπουλος, Ντελί – Καλτσάς, Γιαμπλόνσκι, Μούμο, Χουχούμης – Μπαρτόλο, Άνταμ, Κρέσπι.

Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι: Τσιντώτας, Αλάγκμπε, Τζανδάρης, Γκαρθία, Γκος, Ρέτζιτς, Παλάσιος, Ζουγλής, Άλβαρες.