Connect with us

Αθλητισμός

Super League 1: Παναιτωλικός και Αστέρας Aktor στο 1-1

Παναιτωλικός και Αστέρας Aktor έμειναν στο 1-1 για άλλο ένα ματς της Super League 1 στο Αγρίνιο με τα γκολ των Γιαμπλόνσκι και Λομόνακο

Στο 90+3 κίτρινη ο Μούμο

Στο 90+1 ο Κουντούρης στη θέση του Πέρες

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

Διπλή η αλλαγή του Αστέρα στο 87ο λεπτό Παλάσιος και Τζανδάρης αντί για Γιαμπλόνσκι και Καλτσά

Λόγω ενόχλησης που αισθάνθηκε ο σκόρερ του Αστέρα, Γιαμπλόνσκι στο 86ο λεπτό βγήκε από το ματς

Στο 82ο λεπτό ο Γιώργος Λιάβας σουτάρει από μακριά και η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

Νέα ευκαιρία για τον Λουίς με γυριστό στο 81ο λεπτό αποκρούει ξανά ο Παπαδόπουλος

Κεφαλιά του Λουίς στο 80ο λεπτό αποκρούει ο Παπαδόπουλος

Τριπλή αλλαγή στο 76ο λεπτό για τον Γιάννη Πετράκη με τους Λομόνακο, Μπουζούκης, Μπελεβώνης έξω, και στη θέση τους οι Μάιντεβατς, Λαχούντ, Λουίς

Γκαρθία αντί για Μπαρτόλο στο 71ο λεπτό

Στο 69ο λεπτό και αφού είδε το VAR ο Τσέτσιλας δίνει κόκκινη στον Τριανταφυλλόπουλο

Στο 63ο λεπτό ο Ρόα πήρε τη θέση του Ντίας

Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα στο 62ο λεπτό

Κίτρινη στον Μλάντεν

Στο 59ο λεπτό Αλάγκμπε αντί Άνταμ

Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό στο 56ο λεπτό

Κίτρινη στο 55ο λεπτό για τον Κρέσπι

Τέλος 1ου Ημιχρόνου στο Γήπεδο της Προυσιωτίσσης, εκεί όπου ο Παναιτωλικός αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ ισοφάρισε με τον Λομόνακο

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος στο πρώτο μισό του παιχνιδιού

Συνεχώς όρθιος ο Κλοντ Μακελελέ δίνει οδηγίες στους παίκτες του δείχνοντας να μη συμφωνεί με πολλά από όσα κάνουν

Στο 39ο λεπτό ο Ντίας δέχεται κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα που έκανε στον Μούμο

goal pan

Γκοοοοολ για τον Παναιτωλικό στο 35ο λεπτό μετά από μπαλιά του Τορεχόν ο Λομόνακο είναι αυτός που στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1

goal asteras

Στο 28ο λεπτό ο Γιαμπλόνσκι ανοίγει το σκορ για τον Αστέρα στο Αγρίνιο και «παγώνει» του φιλάθλους, η μπάλα δευτερόλεπτα πριν βρήκε στο δοκάρι

Στο 21ο λεπτό ο Γιαμπλόνσκι δέχεται την κίτρινη κάρτα του Τσέτσιλα

Στο 190 λεπτό η μεγαλύτερη ευκαιρία για τον Αστέρα, αφού η μπάλα βρήκε στο δοκάρ του Τσάβες μετά το σουτ του Χουχούμη

Στο 18ο λεπτό η κίτρινη στον Πέρες για τράβηγμα στον Κρέσπι

Ένα σουτ του Μπαρτόλο στο 15ο λεπτό πέρασε άουτ

Μόλις στο 2ο λεπτό μετά από φάουλ συγκρούστηκαν ο Άνταμ με τον Τσάβες

pan asteras sl1 pan asteras sl1

petrakis gipedo makelele agrinio gipedo prousiotissis

Παναιτωλικός (Γιάννης Πετράκης): Τσάβες – Σιέλης, Μλάντεν, Λιάβας – Μαυρίας, Μπουζούκης, Πέρες, Μπελεβώνης, Τορεχόν – Ντίας, Λομόνακο.

Στον πάγκο για τους γηπεδούχους οι: Στεργιάκης, Στάγιτς, Νικολάου, Κοντούρης, Αγαπάκης, Ρόα, Λαχούντ, Μάιντεβατς, Λουίς.

Αστέρας Aktor (Κλοντ Μακελελέ): Παπαδόπουλος – Καστάνιο, Τριανταφυλλόπουλος, Ντελί – Καλτσάς, Γιαμπλόνσκι, Μούμο, Χουχούμης – Μπαρτόλο, Άνταμ, Κρέσπι.

Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους οι: Τσιντώτας, Αλάγκμπε, Τζανδάρης, Γκαρθία, Γκος, Ρέτζιτς, Παλάσιος, Ζουγλής, Άλβαρες.